Szukaj:
ZSB


Wakacyjny staż
 
Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do konkursu ogłoszonego w związku z realizacją Programu Wspierania Przedsiębiorczości w Koninie na lata 2017 – 2019, w którym nagrodą jest odbycie płatnego stażu w konińskich firmach.
 
Konkurs składał się z trzech etapów:
·         pierwszy etap – wyłonienie uczniów, którzy osiągnęli wysoką średnią ocen w pierwszym półroczu roku szkolnego lub wyróżniają się aktywnością na rzecz szkoły i miasta;
 
·         drugi etap - przygotowanie przez uczniów wyłonionych w pierwszym etapie dokumentów aplikacyjnych (napisanie CV i listu motywacyjnego);
 
·         trzeci etap (w Urzędzie Miejskim) – przeprowadzenie przez Komisję Konkursową indywidualnych rozmów kwalifikacyjnych z uczestnikami wyłonionymi w drugim etapie.
 
 
Naszą szkołę reprezentowała Julia Paprocka z klasy I TZA , która doskonale zaprezentowała się podczas rozmowy z komisją. Nagrodą dla niej jest płatny, wakacyjny miesięczny staż w wybranej firmie. Julia ze względu na soją wielką miłość do książek wybrała Miejską Bibliotekę Publiczną. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu niezapomnianych wrażeń.
 
Uczennice w trakcie przygotowań do konkursu wspierały: p. Katarzyna Brzozowicz-Mijalska i p. Monika Sekura.
Wakacyjny staż
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo