Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Akcja krwiodawstwa w ZSBiKZ

piątek listopad 4, 2022
Akcja krwiodawstwa ZSBiKZ 2022

W piątek, 4 listopada 2022r. w ZSBiKZ, jak każdej jesieni, odbyła się akcja krwiodawstwa. W punkcie krwiodawstwa pojawiło się wielu pełnoletnich uczniów, a także pracowników szkoły. Krew ostatecznie oddało  21  osób, a  jej ilość wyniosła niemal 9 litrów. Akcja koordynowana przez pana Sławomira Woźniaka, prowadzona była we współpracy z Rejonowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Zgodnie  z wieloletnim  zwyczajem kolejna akcja krwiodawstwa w ZSBiKZ będzie zorganizowana wiosną.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content