Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Akcja Sprzątanie Świata

piątek Wrzesień 25, 2020
Uczniowie w czasie akcji "Sprzatanie Świata"

W piątek, 18.09.2020 r. , jak co roku we wrześniu , uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji sprzątania świata.W tym roku  były to klasy  technikum architektury  pod opieką pani M. Hatłas i pani A. Wiśniewskiej.

Zdjęcia przedstawiają uczennice i uczniów klas technikum architektury krajobrazu w trakcie sprzątania terenu w pobliżu naszej szkoły Zdjęcia przedstawiają uczennice i uczniów klas technikum architektury krajobrazu w trakcie sprzątznia terenu w pobliżu naszej szkoły Specjalne czarne worki z napisem sprzątanie świata Zdjęcia przedstawiają uczennice i uczniów klas technikum architektury krajobrazu w trakcie sprzątznia terenu w pobliżu naszej szkoły
Skip to content