Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

BRĄZOWY medal piłkarek nożnych w miejskiej Licealiadzie 2023

piątek maj 19, 2023
W dniu dzisiejszym na boisku Orlik MOSiR w Wilkowie odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina w piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów tj. II Liceum z Konina, III Liceum z Konina, dwa zespoły ZSGIE w Koninie oraz nasza reprezentacja.
Po zeszłorocznym debiucie naszej reprezentacji w tej dyscyplinie⚽, nie widać było żadnej tremy i dziewczęta pokazały się z bardzo dobrej strony zajmując III miejsce w całym turnieju💪💪💪🏆💪👏🏼👏🏼👏🏼. A nasza bramkarka Dominika Galecka, pokazała wysoką klasę i została zaproszona po całym turnieju przez trenerów na treningi do Kobiecego Klubu Piłkarskiego Medyk Konin!!!🔥🔥🔥👌
Wyniki:
ZSBiKZ-II LO 0:0,
ZSBiKZ-III LO 0:0,
ZSBiKZ- ZSGIE I 0:6,
ZSBiKZ-ZSGIE II 0:1 PK
Skład reprezentacji:
Dominika Gałecka-3TA, Julia Czaplińska-4TŻH, Sylwia Bednarek -2TŻH, Maria Kuźniacka-4TB, Michalina Czajka -3TA, Urszula Strzelczyk -3TA, Patrycja Ruszczyńska -3TA, Wiktoria Więzowska -3TA, Wiktoria Kostrzewa -1TL, Wiktoria Urbańska -2BWI, Kinga Prus -2BWI, Lucyna Kordylewska -3TA.
Opiekunem tradycyjnie był Tomasz Żynda
Skip to content