Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Drużyna ZSBiKZ w finale ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

środa kwiecień 3, 2019

Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie głosy oddane na film „Postaw na inwestycje, czyli jak powiększyć kapitał”. Znaleźliśmy się w gronie 12 najlepszych szkół w Polsce. Specjalnie powołany zespół ekspertów ocenił wartość merytoryczną projektów i wybrał najlepszy. To właśnie nasz film spodobał się komisji najbardziej!!!Do III etapu awansowało 8 zespołów. Rafał Antczak, Andrzej Kuźnik i Krystian Szymański z klasy II TGd będą reprezentować szkołę w finale konkursu, który odbędzie się 04-06.04.2019 r.w Warszawie.
Trzymajcie kciuki!
Dziękujemy p. Arkadiuszowi Rabiedze za pomoc w przygotowaniu filmu.
Opiekunowie drużyny: Katarzyna Brzozowicz-Mijalska, Monika Sekura

Skip to content