Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Dzień Otwarty 2023 w ZSBiKZ

środa kwiecień 26, 2023

Dzień Otwarty 2023 w ZSBiKZ

Dzień Otwarty 2023 za nami. Był na pewno dniem udanym, w którym odwiedzająca nas młodzież mogła zwiedzić szkołę oraz wziąć udział w warsztatach i pokazach przeprowadzonych przez naszych uczniów i nauczycieli oraz zaprzyjaźnione firmy. Dziękujemy wszystkim firmom, które skorzystały z naszego zaproszenia i przeprowadziły warsztaty dla osób odwiedzających i dla naszej młodzieży. Szczególne podziękowania należą się firmom: GROHE, LEROY MERLIN, KARLOS, CHORZEWSKI, MAR-DOM, BIMS-PLUS, które od lat są z nami. Dziękujemy również wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację tego dnia oraz ÓSMOKLASISTOM, którzy przyjechali do na z wielu szkół np. z Kramska, Lubstowa, Rzgowa, Liśca, Goliny. Bardzo nam było miło Was gościć. Życzymy powodzenia na majowych testach klas 8 i zapraszamy od września do nas. Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy i plany życiowe.

 

Skip to content