Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Dzień Zawodowca 2023

środa marzec 22, 2023

Tegoroczny pierwszy dzień wiosny w naszej szkole różnił się od poprzednich.  21 marca 2023 obchodziliśmy bowiem Dzień Zawodowca, podczas którego uczniowie ZSBiKZ wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych zorganizowali warsztaty dla swoich kolegów uczących się w innych kierunkach. Młodzież, w trakcie warsztatów, demonstrowała swoje umiejętności i dzieliła informacjami na temat przyszłych zawodów. Odbył się także pokaz tańca, wykonany przez uczniów klas 4tA. i 4tH. Zwieńczeniem dnia był konkurs na strój zawodowca, w którym wzięły udział klasy: 1TB Gabriela Samulczyk i Dominik Kaczorowski, 4TAp Sara Pawlak, 2TŻH Natalia Glapa oraz 4tA. Alicja Grzesiak.

Opracowała: Wioletta Fabiszak 

-----


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content