Zesp贸艂 Szk贸艂 Budownictwa i Kszta艂cenia Zawodowego w Koninie

E鈥揥OLONTARIAT BEZPIECZNY WOLONTARIAT NA CZAS ZMIAN馃樂

czwartek Listopad 5, 2020
Nowa sytuacja niesie zmiany w dzia艂alno艣ci wolontariatu. R贸偶nica mi臋dzy nim, a wolontariatem tradycyjnym jest taka, 偶e e-wolontariusze wykonuj膮 swoje zadania zdalnie, na odleg艂o艣膰馃捇 Dzi臋ki temu w e-wolontariacie nie istniej膮 bariery miejsca i czasu, a e-wolontariuszem mo偶e zosta膰 ka偶dy, kto chce pomaga膰 鈥 bez wzgl臋du na to, gdzie mieszka i w jakich godzinach mo偶e po艣wi臋ci膰 czas na wolontariat鈽猴笍
E-wolontariat pozwala si臋 zaanga偶owa膰 osobom, kt贸re z r贸偶nych przyczyn nie mog膮 dzia艂a膰 w spos贸b bezpo艣redni, np. z uwagi na obowi膮zki, miejsce zamieszkania, czy niepe艂nosprawno艣膰馃懆鈥嶐煢馃懇鈥嶐煢 E-wolontariat w ciekawy spos贸b dope艂nia ofert臋 wolontariatu tradycyjnego 鈥 nie tylko w czasie stanu epidemii. Sprawd藕 tutaj:
Zach臋camy r贸wnie偶 do zaanga偶owania si臋 w mikrowolontariat, a dok艂adniej w 鈥瀔likanie鈥馃摫馃憟 Wchodz膮c na stron臋 organizacji pomocowej i klikaj膮c odpowiedni obrazek, ikon臋 wspierasz okre艣lony cel鈥硷笍 Za pojedyncze klikni臋cie w baner sponsor p艂aci okre艣lon膮 kwot臋馃挵 Pomagasz, a zajmuje Ci to mniej ni偶 minut臋. Wspierasz przygotowanie posi艂k贸w dla najbardziej potrzebuj膮cych馃, zakup szczepionek dla dzieci w Azji馃拤, spe艂niasz marze艅 chorych dzieci馃懠, albo pomagasz bezdomnym zwierz臋tom馃悤馃悎 Pomys艂贸w na takie pomaganie jest wiele. Dowiedz si臋 wi臋cej na:
KLIKAMY 鈥 POMAGAMY馃挭
NAPRAWD臉 WARTO鉂楋笍馃槉

Skip to content