Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Konkurs na e-kartkę

środa Marzec 11, 2020

Jak co roku, w naszej szkole organizowany jest konkurs na najpiękniejszą kartkę z okazji Świąt Wielkanocnych lub o tematyce wiosennej w wersji elektronicznej. Prace w programie oryginalnym do dnia 23 marca 2020r należy wysłać na adres  e-mail/Librus: klasy 1 nauczycieli uczących informatyki w danej klasie, a pozostali uczestnicy do pani Ewy Lewandowskiej lub biblioteki szkolnej  zsbbiblioteka@poczta.onet.pl  do pani M. Sobczak.

Konkurs jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów klas 1 technikum i klas 1 branżowych. Uczniowie, którzy nie życzą sobie podawania ich nazwisk i imion przy pracach nagrodzonych zaznaczają to w mailu i ich prace będą oznaczone inicjałami.

Regulamin:

  • -w konkursie mogą brać udział tylko uczniowie ZSBiKZ,
  • -zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie e-kartki z okazji Świąt Wielkanocnych lub o tematyce wiosennej,
  • -samodzielnie należy wykonać wszystkie elementy kartki, w tym minimum jeden rysunek,
  • -praca powinna być oryginalna i wykonana w wymiarze 1000x800 piksele,
  • -zapisana w .jpg, .png, .gif, .tif lub innym formacie np. photoshop (.psd), gimp (.xcf),
  • -jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę,
  • -kartki wykonane niezgodnie z założeniami regulaminu nie podlegają ocenie konkursowej,
  • -prace będą oceniane przez komisję, a konkurs rozstrzygnięty do 2 kwietnia 2020,
  • -osoby przystępujące do konkursu wyrażają zgodę na publikowanie ich prac oraz danych osobowych (imię, nazwisko, klasa, uzyskane miejsce; uczniowie, którzy nie życzą sobie podawania ich nazwisk i imion przy pracach nagrodzonych zaznaczają to w mailu, a ich prace będą oznaczone inicjałami).

Opracowała: K.Imańska

Skip to content