Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Konsultacje i zebrania rodziców

sobota Listopad 30, 2019

W dniu 05.12.2019r. (CZ) od godziny 16,30 rozpoczną się konsultacje z rodzicami.

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów.

PRZYDZIAŁ SAL NA KONSULTACJE

5 grudnia 2019r. godz. 1630

1.                  Andrzejczak Izabela A11 – gabinet wicedyrektora
2.                  Arent Beata A210 – gabinet kierownika szkolenia praktycznego
3.                  Bednarska Anna A207a
4.                  Berger Justyna A108
5.                  Betlejewska-Muzykiewicz Teresa Nauczyciel nieobecny
6.                  Borkowska Katarzyna A102
7.                  Borucki Dariusz ks. A pokój nauczycielski
8.                  Brzozowicz Mijalska Katarzyna A105
9.                  Bursztyn-Łechtańska Olga A201
10.             Chorzewska Sławomira A11 – gabinet wicedyrektora
11.             Czajka Dorota A106
12.             Czerwczak Dorota A5
13.             Drop Barbara A109
14.             Dymała Justyna A7
15.             Fabiszak Wioletta A204
16.             Galińska Joanna A6
17.             Gielniak Aleksandra A207a
18.             Grodzka Katarzyna A108
19.             Hatłas Małgorzata A204
20.             Horowska Beata A203
21.             Imańska Krystyna A206
22.             Janiak Małgorzata A103
23.             Jarzyńska Ewa A109
24.             Jaworska Smolarek Aleksandra A106
25.             Kantorska Arleta A5
26.             Konyś Czesław A207a
27.             Kotleszka Małgorzata A7
28.             Kowalczyk Daria A6
29.             Kowalski Paweł A104
30.             Królikowska Dorota czytelnia
31.             Kucal Wątroba Małgorzata A101
32.             Kurant Krzysztof ks. A pokój nauczycielski
33.             Latański Dawid A204

Nauczyciel nieobecny

34.             Lewandowska Joanna czytelnia
35.             Leszczyński Karol gabinet dyrektora szkoły
36.             Łukasik Lidia A5
37.             Malanowski Błażej A206
38.             Malina Klaudia A207
39.             Maślankiewicz Emilia A7
40.             Michalak Dominika A201
41.             Michalska Iwona A201
42.             Musiałkiewicz Monika A109
43.             Nawrocki Arkadiusz Czytelnia
44.             Nowak Elżbieta A202
45.             Otremba Edyta A203
46.             Pałaszyńska Teresa A208
47.             Patrzykąt Joanna Nauczyciel nieobecny
48.             Płóciennik Aleksandra A206
49.             Posacka Agnieszka A203
50.             Powidzka Małgorzata A103
51.             Rabiega Arkadiusz A102
52.             Sacha Katarzyna A207
53.             Sekura Monika A205
54.             Sekura Jarosław A206
55.             Skalski Radosław A7
56.             Skarżyński Józef A207
57.             Słowiński Marcin A6
58.             Sobczak Maria biblioteka
59.             Spisacka Beata A100 – gabinet wicedyrektora
60.             Szczap Anna A202
61.             Szymańska Anna A202
62.             Szwacka Zofia A205
63.             Wagner Piekuta Agnieszka A102
64.             Waleriańczyk Ewa Nauczyciel nieobecny
65.             Wardęcki Bogusław A204
66.             Wawrzyniak Anna A104
67.             Wawrzyniak Aleksandra A202
68.             Werhun Popiołek Małgorzata A105
69.             Woźniak Bartosz A - pokój nauczycieli wychowania fizycznego
70.             Woźniak Sławomir A101
71.             Woźniak Tomasz A101
72.             Wypychowski Radosław A - pokój nauczycieli wychowania fizycznego
73.             Załuska Monika Nauczyciel nieobecny
74.             Zioła Agata A204
75.             Zioła Tymon A207
76.             Żynda Tomasz A - pokój nauczycieli wychowania fizycznego

 

Skip to content