Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy wspólnym odśpiewaniem HYMNU POLSKI

czwartek listopad 9, 2023

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada, to szczególny dzień wśród świąt państwowych. Upamiętnia odzyskanie niepodległości w 1918 roku. To 105 lat temu Rzeczpospolita Polska stała się ponownie państwem suwerennym.
W związku z tym, w dniu 9 listopada o godz. 11.00 spotkaliśmy się na dziedzińcu szkolnym. Uczennice klasy 1Ta Maria Trzos, Natalia Gierasimow, Marta Hejman i Zuzanna Czaja przybliżyły nam tamte czasy piosenkami i żywym słowem. Na zakończenie uczciliśmy to święto wspólnym odśpiewaniem HYMNU POLSKI.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content