Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Odwołanie zajęć w ZSBiKZ

środa Marzec 11, 2020

Dyrektor Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. E. Kwiatkowskiego w Koninie uprzejmie informuje, iż w dniach 12 - 25 marca 2020 roku, decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone, co wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Minister Edukacji Narodowej uprzejmie prosi Sz. Państwa rodziców, by młodzież spędzała czas wolny w domu. Kieruje także kolejne prośby:

- zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

- przekaż dziecku podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;

- rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

- śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

 

 

 

 

Skip to content