Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym uczniów na praktyki zagraniczne w Ubedzie

sobota Luty 27, 2021

Dyrektor Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie ogłasza nabór uzupełniający na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Hiszpanii, które odbędą się w lipcu 2021 roku. 

Ogłoszenie skierowane jest do uczniów klas drugich, trzecich  technik budownictwa i technik architektury krajobrazu.

Chętni do udziału w projekcie proszeni są o zgłoszenie w Librusie do koordynatora po niezbędne dokumenty. Obowiązujące formularze, list motywacyjny oraz formularz zgłoszeniowy, należy dostarczyć  do  15 marca do godz. 10.00. do koordynatora projektu. Posiedzenie komisji odbędzie się 15 marca 2021. Lista osób zakwalifikowanych i lista rezerwowych zostanie ogłoszona 17 marca do godz. 16.00.  W przypadku równej liczby punktów kandydatów możliwa będzie rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim, która odbędzie się między 15 a 17 marca 2021.

Informacji udzielają:

- Maria Sobczak - koordynator projektu
- Katarzyna Brzozowicz-Mijalska - koordynator organizacyjny projektu

 

Skip to content