Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Relacja z DRZWI OTWARTYCH

piątek kwiecień 8, 2022

DRZWI OTWARTE KWIECIEŃ 2022

 

W dniu wczorajszym odbyły się w naszej szkole DRZWI OTWARTE. Uczniowie klas ósmych mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć nie tylko nasze pracownie, ale również wziąć udział w wielu warsztatach zawodowych m.in. architektury krajobrazu, florystyki, budownictwa czy logistyki. Można było również spróbować pizzy wypiekanej przez uczniów klas gastronomicznych, obejrzeć pięknie przygotowane stoły wielkanocne czy zagrać w turnieju FIFA.

Zaprezentowane zostały NOWE kierunki, które w roku szkolnym 2022/2023 wzbogacą naszą ofertę: technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik robót wykończeniowych w budownictwie, ogrodnik, kelner.

Wydarzenie to odbyło się przy współpracy: Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, BiMS PLUS, Castoramy.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i fantastyczną atmosferę.

Poniżej fotorelacja.

   

Skip to content