Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Światowy Dzień AIDS – 1 grudnia

wtorek grudzień 1, 2020

Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1988 roku dzień 1 grudnia jest uroczyście obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. W tym dniu na całym świecie odbywają się spotkania, wykłady oraz kampanie poświęcone chorobie oraz osobom zmagającym się z nią. Nieodłącznym elementem obchodów Światowego Dnia AIDS jest Czerwona Kokardka – symbol solidarności z osobami zakażonymi HIV, chorymi na AIDS i ich bliskimi.  

Poniżej prezentujemy prace Asi, Karoliny i Alicji z klasy 2tA, które brały udział w konkursie na plakat w programie graficznym ,,Nie daj szansy AIDS'' WSSE w Poznaniu. Brawa dla Was dziewczyny za bardzo kreatywne i ciekawe prace!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content