Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Wigilia w Klubie Wolontariusza

piątek Grudzień 20, 2019

Tradycją stało się coroczne spotkanie Wigilijne wolontariuszy działających przy Zespole Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego oraz Stowarzyszeniu ARKA. Tak też było w tym roku.Nasi wolontariusze, którzy cały rok niosą pomoc potrzebującym i odpowiadają na każdy apel o pomoc licznie stawili się na spotkaniu.  Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd oraz podziękowania. Wręczono dyplomy za pracę na rzecz Banku Żywności w Koninie. W przepięknej oprawie i przy słodkim poczęstunku, był czas by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Za pomoc w organizacji spotkania dziękujemy:
Dyrekcji, wolontariuszom, chórowi, p. Tomaszowi Wożniakowi, p.  Arkadiuszowi Rabiedze, p. Aleksandrze Wawrzyniak, p. Annie Szczap, p. Elżbiecie Nowak, p. Annie Szymańskiej, p. Arkadiuszowi Nawrockiemu.

 

Teresa Pałaszyńska
Katarzyna Brzozowicz-Mijalska

Skip to content