Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Życzenia Dyrektora Szkoły

czwartek Czerwiec 25, 2020

      Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

Kolejny rok szkolny jest zakończony, dla wielu uczniów – pierwszy rok w naszej szkole. Życie pokazuje, że możliwe są takie scenariusze, których nikt wcześniej nie mógł przewidzieć. Mam nadzieję, że każdy wykorzystał miniony czas mądrze i efektywnie.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w tej niecodziennej sytuacji, która sprawdzała naszą samodyscyplinę i odpowiedzialność za samych siebie. Życzę wszystkim wspaniałego
i bezpiecznego odpoczynku. Jestem przekonany, że spotkamy się zdrowi i w komplecie we wrześniu, rozpoczynając nowy rok szkolny. Powitamy też wtedy w murach naszej szkoły uczniów klas pierwszych. Do zobaczenia!!!

Karol Leszczyński

Dyrektor ZSBiKZ

Skip to content