Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Drzwi otwarte ZSBiKZ – styczeń 2020

wtorek styczeń 14, 2020

Niebawem uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz ich rodzice zapoznają się z ofertą szkół ponadpodstawowych w naszym mieście. W piątek 17-go stycznia 2020r. Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie organizuje dla nich wydarzenie, które przybliży specyfikę zawodów proponowanych w pięcioletnim technikum oraz w trzyletniej szkole branżowej I stopnia.

Uczniowie ZSB i KZ w Koninie wraz z nauczycielami przygotują zajęcia w formie warsztatowej ukazujące specyfikę różnych kierunków kształcenia dla technikum, takich jak np. technik logistyk, technik budownictwa, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik architektury krajobrazu. Warsztaty dla kierunków proponowanych w szkole branżowej I stopnia zaprezentują działania towarzyszące takim kierunkom kształcenia jak monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ślusarz, kucharz, cukiernik, murarz-tynkarz, monter sieci i instalacji sanitarnych, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych, magazynier-logistyk.

Uczniowie szkół podstawowych i ich rodzice będą mieli okazję poznać szkołę oraz panującą w niej atmosferę. Starsze koleżanki i koledzy ZSBiKZ pomogą podjąć właściwą decyzję związaną z wyborem przyszłej szkoły bazując na własnych doświadczeniach.

zaproszenie na Drzwi otwarte

Propozycje Warsztatów - plik do pobrania


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content