Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego w ZSBiKZ

niedziela grudzień 8, 2019

Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego"


współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020

Projekt CMI stanowi kompleksową koncepcję wzmocnienia polskiej edukacji informatycznej ukierunkowanej na kształcenia uzdolnionych uczniów przy zaangażowaniu najlepszych uczelni technicznych w kraju. Dzięki realizacji wskazanych celów projekt wzmocni u uczniów chęć rozwoju zainteresowań z zakresu algorytmiki i programowania, posłuży także upowszechnieniu idei konkursów informatycznych oraz wyłoni zespoły zdolne do podjęcia rywalizacji w zawodach informatycznych na poziomie krajowym oraz ogólnoświatowym. CMI przyczyni się do podniesienia kompetencji dydaktycznych 1500 osób prowadzących koła informatyczne oraz 12000 uczniów.

Nasza szkoła również jest uczestnikiem projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Oferujemy  cykl BEZPŁATNYCH zajęć z algorytmiki i programowania.

Znajdź czas i dołącz do naszej grupy.

Więcej informacji u Pani Aleksandry Gielniak, sala 207A.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content