Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO UNIHOKEISTÓW NA JUBILEUSZ 60- lecia ZSBiKZ

piątek październik 13, 2023

Piątek, trzynastego października okazał się bardzo szczęśliwy dla reprezentacji naszej szkoły. W tym dniu, nasi chłopcy rywalizowali w MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA. Spośród sześciu szkół, które wystartowały w zawodach, okazaliśmy się najlepsi!🏆 W meczach grupowych jak i półfinale oraz w finale, nie straciliśmy ani jednej bramki, zdobywając przy tym 6, i tym samym, historyczny triumf stał się faktem.🏆 W sześćdziesięcioletniej historii naszej szkoły, jest to pierwszy taki sukces w tej dyscyplinie sportowej-GRATULUJEMY!!!🔥
Jak przyznał opiekun drużyny, nauczyciel Tomasz Żynda: "zwycięstwo to było w pełni zasłużone i jest najlepszym prezentem z okazji Dnia Nauczyciela"❤️🙏
ZŁOTA Reprezentacja wystąpiła w składzie: Igor Borowski 3BMp, Jakub Gołden 2BMp (6 x🥅), Jakub Gorzeń 3TB, Marceli Kosmalski 2TB, Jakub Lubański 3BMp, Albert Łyskawa 3BMp, Wiktor Prus 2TB, Hubert Ptak 2TR, Jakub Rozpędowski 3BKŚ, Oskar Wuczyński 2TB, Wiktor Żynda 2TB.

Konin, 13.10.2023 r.

Skip to content