Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Inauguracja roku szkolnego 2023/2024.

poniedziałek wrzesień 4, 2023

Wyjątkowo podniośle zainaugurowaliśmy nowy Rok Szkolny 2023/2024. To właśnie w murach Naszej szkoły odbyła się tegoroczna, Miejska Inauguracja Roku Szkolnego. Gościliśmy dzisiaj wielu znakomitych gości: Prezydenta Miasta Konina - p. Piotra Korytkowskiego, jego zastępców, Przewodniczącego Rady Miasta Konina, dyrektorów konińskich szkół średnich i podstawowych, przedszkoli, a także posłów, senatorów oraz radnych miasta Konina oraz radnych sejmiku województwa Wielkopolskiego. Serdecznie witamy w naszej społeczności uczniów klas pierwszych:)
A już jutro dla nas wszystkich zadzwoni dzwonek o 8.00 rano🔔   Żegnajcie Wakacje;(   Witaj Szkoło:)

Zapraszamy do szerszej relacji - https://www.facebook.com/zsbkonin/posts/799127562007469

Skip to content