Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im.E.Kwiatkowskiego

czwartek październik 12, 2023

Gala Jubileuszowa 60-lecia Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. E. Kwiatkowskiego w Koninie za nami. Było uroczyście, ale bez zbędnego nadęcia. Energetycznie i wesoło. Bo przecież jubileusz to okazja do świętowania. Nie zabrakło oficjalnych elementów uroczystości jak Ślubowanie klas pierwszych, wręczenie Nagród Dyrektora Karola Leszczyńskiego czy przemówienia zaproszonych gości, którym serdecznie dziękujemy za życzenia i przemiłe słowa. Przypomnieliśmy sobie też historię szkoły i dostrzegliśmy zmiany, jakie w niej zaszły na przestrzeni lat. Było krótko i na temat, dzięki prezentacjom i filmikom przygotowanym przez panią Ewę Jarzyńską i naszego ucznia Igora Radziejewskiego. Ukłony w ich stronę. Zaproszeni goście mogli też obejrzeć wystawę fotograficzną pana Damiana Horneta zatytułowaną „PODOBIEŃSTWA”, która pokazała, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni. Damian Hornet uchwycił te właśnie podobieństwa pomiędzy nauczycielami i innymi pracownikami naszej budowlanki. Sami byliśmy zaskoczeni. Warto było popatrzeć. W trakcie uroczystości mieliśmy okazję posłuchać energicznych piosenek w wykonaniu wokalistek Klaudii Hejman, Wiktorii Celmer, Natalii Gierasimow i Marceliny Grajek oraz chóru szkolnego pod wodzą pana Tomasza Woźniaka i pana Arkadiusza Rabiegi. Nad całością imprezy czuwały: pani wicedyrektor Anna Wawrzyniak, jej prawa ręka pani Katarzyna Chlebowska oraz prawa ręka prawej ręki pani wicedyrektor pani Agnieszka Łukomska. Ogromne brawa należą się także prowadzącym uroczystość Wiktorii Wyszyńskiej i Dawidowi Pietrzakowi. Brawo dla nich! Jesteśmy przekonani, że dla naszych gości było to niezapomniane 95 minut:)

Opracowała:Katarzyna Chlebowska


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zsbikz/ftp/test.zsbikz.konin.pl/wp-includes/post-template.php on line 293
Skip to content