Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Karol Wojtyła „Przed sklepem jubilera” w ramach projektu „Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II”

sobota Listopad 30, 2019

Zespół szkolnych artystów pod kierunkiem pani Edyty Otremby, ks. Damiana Boruckiego i pana Tomasza Woźniaka włączyła się w przygotowanie wydarzenia skierowanego do uczniów naszej szkoły, które miało miejsce 26 listopada. Uczniowie klasy 1tA i 2Bmr wraz z chórem szkolnym przygotowali inscenizację na podstawie dramatu Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera". Wydarzenie to wieńczyło realizację projektu "Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II", który rozpoczął się w październiku br.

W środę 27 listopada młodzież odwiedziła Hospicjum im. Jana Pawła II, gdzie przedstawienie zaprezentowała pacjentom i pracownikom ośrodka. W ramach podziękowania młodzi aktorzy uraczeni zostali słodkościami.

Opracowała: E. Otremba

Skip to content