Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie

Zagłosuj na naszych w konkursie Wolontariusz Roku- czas tylko do 27.11

poniedziałek Listopad 25, 2019

Dwaj uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Wawrzyniak z klasy III BK oraz Dawid Karpiński z klasy III BWi zostali zgłoszeni do konkursu Wolontariusz Roku . Do 27 listopada można na nich głosować w godzinach: 7:30 - 17:00
(w dniach pracy Urzędu Miejskiego, od poniedziałku do piątku).
Obaj chłopcy już trzeci rok angażują się w różne akcje wolontariatu. Powierzone zadania wykonują bardzo dobrze. Można na mich liczyć także wtedy, gdy inni zawiodą. W pełni zasługują na udział w konkursie i tytuł Wolontariusz Roku.

Szczegóły dotyczące głosowania:
Karty do głosowania będzie można otrzymać w Centrum Organizacji Pozarządowych lub pobrać ze strony Urzędu Miejskiego - www.konin.pl oraz ze strony Facebook Centrum Organizacji Pozarządowych.
Głosy należy oddać osobiście na karcie do głosowania w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie przy ulicy 3 Maja 1-3.
Aby oddać głos, konieczne jest okazanie dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Jeden głosujący może oddać tylko jeden głos. Każda inna ilość spowoduje unieważnienie głosu.
Zwycięzcą konkursu Wolontariusz Roku 2019 zostanie osoba, która otrzyma największą liczbę głosów wśród głosujących. Jeśli podczas głosowania wyniknie, iż najwyższą liczbę głosów uzyska kilku wolontariuszy, każdy z nich otrzyma główną nagrodę ex aequo.

GORĄCO ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W GŁOSOWANIU!!!

Skip to content